kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Maksim Toome - Fotolia.comPragnienie posiadania pięknej opalenizny zgodnie z kanonami mody stało się w drugiej połowie XX wieku przyczyną rozwoju przemysłu solarnego, głównie w krajach, gdzie większość populacji ma jasną skórę.
 
 
fot. BiothermLatem często sięgamy nie po perfumy czy wody perfumowane, ale po lekkie i odświeżające wody. W tym roku Biotherm proponuje dwie wersje: wodę energetyzującą i odświeżającą. Do kupienia między innymi w sieci Sephora.
 
 
fot. VIKTOR & ROLFNa rynku pojawiło się mnóstwo letnich wersji już istniejących zapachów. Jest to oczywiście dobry chwyt marketingowy. Z drugiej strony – dlaczego się nie skusić? Lato jest takie krótkie, poczujmy je już teraz.
 
 
Dnia 5 czerwca w Warszawie Salon Paris Coiffure organizuje pokaz fryzur. Dochód z imprezy przekazany będzie Fundacji Talizman. Organizacja ta niesie pomoc najbiedniejszym rodzinom w Polsce.
 
 
© HLPhoto - Fotolia.comKażda z nas marzy o takiej cerze, a tylko nielicznym jest ona dana przez naturę. Reszta – czyli większość – musi pomóc sobie kosmetykami, których na szczęście nie brakuje i są coraz lepszej jakości. Oto krótki poradnik dla pań, które nie wiedzą, co wybrać: fluid, sztyft, a może krem koloryzujący?
 
 
fot. CacharelLato to specyficzna pora, także dla zapachów. Odrzucamy te ciężkie, nawet najbardziej zmysłowe, a sięgamy po perfumy lekkie, świeże. Szukamy ochłodzenia w czasie upałów i świeżości w ciepłe wieczory. Projektanci wiedzą o tym. Dlatego na lato komponują nowe zapachy lub oferują nam limitowane edycje już istniejących. Sprawdź czym możesz pachnieć tego lata.
 
 
© Michael Paumann - Fotolia.comPiercing (z ang. kolczykowanie, przekłuwanie) to jedna z popularnych form ozdabiania ciała. Polega na wykonywaniu przekłuć w specyficznych miejscach ciała i wprowadzaniu w takie miejsca kolczyków wykonanych zwykle z tytanu lub stali chirurgicznej, do permanentnego noszenia.
 
 
© Maxim Vlasenko - Fotolia.comTipsy są techniką przedłużania naturalnych paznokci. Idea przedłużania paznokci sięga zamierzchłych czasów. Wykorzystywały ją np. hinduskie tancerki świątynne, które nakładały na opuszki palców specjalne nakładki, wzmacniające siłę wyrazu w tańcu.
 
 
fot. H&MLetnia piękność według H&M ma naturalną, złocistą cerę, delikatnie zaakcentowane oczy i pełne, naturalnie beżowe lub różowe usta. Inspiracje tego makijażu pochodzą z safari i gorących sawann, z ich spalonymi słońcem kolorami ziemi oraz głęboką, egzotyczną zielenią.
 
 
fot. RimmelW kwietniu na stronie blog.rimmel.info wystartował oficjalny blog marki kosmetycznej Rimmel. Otrzymał nazwę Five o’blog, nawiązującą do pogaduszek przy londyńskiej herbatce.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] następna »