kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. modanawlosy.pl Mówi się, że oczy to zwierciadło duszy. Jak w takim razie nazwać włosy, których ułożenie potrafi odzwierciedlić nasz nastrój, aktualną sytuację polityczną czy trendy filmowe. W niektórych kulturach, patrząc na czyjąś fryzurę można było nawet określić zawartość portfela czy stan cywilny.
 
 
© Irochka - Fotolia.comAgencja badawcza Inquiry sprawdziła jakie to kosmetyki kolorowe powinny wg Polek być zawsze w ich torebkach. Okazuje się, że najważniejsze jest malowanie ust. Ponad 1/3 respondentek uważa, że dobrze jest mieć przy sobie szminkę, na drugim miejscu znalazł się błyszczyk do ust. Znacznie rzadziej wymieniały maskarę i puder sypki czy w kamieniu.
 
 
Ruszył nowy serwis internetowy marki Vichy. Serwis działający pod adresem www.vichymakeup.pl stanowi część platformy Vichy Consult i skierowany jest do wszystkich kobiet, które chcą poznać tajniki dbania o urodę oraz dowiedzieć się więcej o podkładach marki Vichy.
 
 
fot. Dariusz SenkowskiKarnawał 2009 - ten sezon to odejście od tzw. artystycznego nieładu i powrót starannych, choć również interesujących upięć nawiązujących do antycznych, greckich piękności.
 
 
fot. PUPATegoroczne trendy w makijażu świąteczno-karnawałowym są raczej tradycyjne, czyli króluje srebro i złoto. Nadal modny jest make up w stylu „smoky eses". Nowością jest pojawiający się w różnych odcieniach fiolet.
 
 
fot. Calvin KleinZa oknem jesień, robi się coraz bardziej ponuro, coraz zimniej. Możemy sobie jednak poprawić nastrój pięknymi zapachami. A nowości w perfumeriach jest sporo.
 
 
© Knut Wiarda - Fotolia.comGdy z nosa cieknie, a w gardle drapie, mało która z nas wygląda ładnie. Pół biedy, gdy możemy pozwolić sobie na chorowanie w domu, czasem jednak trzeba mimo choroby pójść do pracy czy na ważne spotkanie i wyglądać „jak człowiek”. Pomóc nam w tym może odpowiedni makijaż.
 
 
© Africa Studio - Fotolia.comPrawdziwy hit ostatnich miesięcy – kosmetyki mineralne – ma w swojej ofercie coraz więcej firm kosmetycznych. Czy rzeczywiście warto po nie sięgnąć?
 
 
© Valua Vitaly - Fotolia.comZ zazdrością spoglądamy na gwiazdy, które zniewalają trzepotem pięknych, naturalnych, długich i gęstych rzęs. Czy jednak na pewno naturalnych? A może istnieją jakieś współczesne sztuczki, które wspomagają nie zawsze hojnie obdarowującą nas naturę?
 
 
© elavuk81 - Fotolia.comNitkowanie, threading, jest to naturalna metoda depilacji twarzy oraz regulacji brwi. Włosy usuwa się za pomocą odpowiednio splecionej bawełnianej nici.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »