kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. modanawlosy.pl Mówi się, że oczy to zwierciadło duszy. Jak w takim razie nazwać włosy, których ułożenie potrafi odzwierciedlić nasz nastrój, aktualną sytuację polityczną czy trendy filmowe. W niektórych kulturach, patrząc na czyjąś fryzurę można było nawet określić zawartość portfela czy stan cywilny.
 
 
© Irochka - Fotolia.comAgencja badawcza Inquiry sprawdziła jakie to kosmetyki kolorowe powinny wg Polek być zawsze w ich torebkach. Okazuje się, że najważniejsze jest malowanie ust. Ponad 1/3 respondentek uważa, że dobrze jest mieć przy sobie szminkę, na drugim miejscu znalazł się błyszczyk do ust. Znacznie rzadziej wymieniały maskarę i puder sypki czy w kamieniu.
 
 
Ruszył nowy serwis internetowy marki Vichy. Serwis działający pod adresem www.vichymakeup.pl stanowi część platformy Vichy Consult i skierowany jest do wszystkich kobiet, które chcą poznać tajniki dbania o urodę oraz dowiedzieć się więcej o podkładach marki Vichy.
 
 
fot. Dariusz SenkowskiKarnawał 2009 - ten sezon to odejście od tzw. artystycznego nieładu i powrót starannych, choć również interesujących upięć nawiązujących do antycznych, greckich piękności.
 
 
fot. PUPATegoroczne trendy w makijażu świąteczno-karnawałowym są raczej tradycyjne, czyli króluje srebro i złoto. Nadal modny jest make up w stylu „smoky eses". Nowością jest pojawiający się w różnych odcieniach fiolet.
 
 
fot. Calvin KleinZa oknem jesień, robi się coraz bardziej ponuro, coraz zimniej. Możemy sobie jednak poprawić nastrój pięknymi zapachami. A nowości w perfumeriach jest sporo.
 
 
© Knut Wiarda - Fotolia.comGdy z nosa cieknie, a w gardle drapie, mało która z nas wygląda ładnie. Pół biedy, gdy możemy pozwolić sobie na chorowanie w domu, czasem jednak trzeba mimo choroby pójść do pracy czy na ważne spotkanie i wyglądać „jak człowiek”. Pomóc nam w tym może odpowiedni makijaż.
 
 
© Africa Studio - Fotolia.comPrawdziwy hit ostatnich miesięcy – kosmetyki mineralne – ma w swojej ofercie coraz więcej firm kosmetycznych. Czy rzeczywiście warto po nie sięgnąć?
 
 
© Valua Vitaly - Fotolia.comZ zazdrością spoglądamy na gwiazdy, które zniewalają trzepotem pięknych, naturalnych, długich i gęstych rzęs. Czy jednak na pewno naturalnych? A może istnieją jakieś współczesne sztuczki, które wspomagają nie zawsze hojnie obdarowującą nas naturę?
 
 
© elavuk81 - Fotolia.comNitkowanie, threading, jest to naturalna metoda depilacji twarzy oraz regulacji brwi. Włosy usuwa się za pomocą odpowiednio splecionej bawełnianej nici.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] następna »