kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© gemphotography - Fotolia.comKobiety kochają się malować. Wiele z nich potrafi spędzać wiele minut nad podkreślaniem swojego piękna. Czy zawsze jednak czynią to na swoją korzyść? Eksperci Make Up Store Polska przedstawiają dziesięć najczęstszych makijażowych błędów Polek.
 
 
Sylwestrowa zabawa to czas, kiedy każda kobieta chce wyglądać zjawiskowo. Ta wyjątkowa noc to wręcz idealny moment,żeby zabłysnąć. I to dosłownie, bo w tym roku najmodniejsze są odważne makijaże pełne kolorów, złota i brokatu. Nie bójmy się zatem eksperymentować i powitajmy 2012 rok z przytupem.
 
 
fot. YesTajemne emblematy, legendarne namiętności… taka jest właśnie najnowsza kolekcja YES „La Herencia”, która zabiera nas w podróż do XVIII - wiecznej Hiszpanii!
 
 
fot. racoon.plGwiazdy kina i estrady często kreują styl i trendy, które później naśladują inne kobiety. Niektóre stylizacje sceniczne i filmowe z czasem stają się klasykami w modzie czy fryzjerstwie. Kolejne pokolenia odwołują się do nich, odświeżają je i odtwarzają.
 
 
fot. DermedOkreśli w jakich kolorach jest do twarzy, doradzi, które fasony ukryją mankamenty figury, a nawet wybierze się z Tobą na zakupy. Posiadanie własnej stylistki nie jest już tylko przywilejem gwiazd. Teraz każda kobieta może skorzystać z profesjonalnej porady i na nowo odkryć swoje piękno.
 
 
fot. NipplexŚlub to czas wyjątkowy, na który każda kobieta czeka z niecierpliwością. Jest to moment, w którym panna młoda na tę jedną chwilę staje się najważniejszą osobą na świecie. Jak zatem przygotować się do tego niezapomnianego wydarzenia?
 
 
Lato to rewelacyjny czas na regenerację i odnowę. O pielęgnacji pamiętamy przez cały rok, ale warto wykorzystać słoneczne i leniwe dni na doszlifowanie wyglądu.
 
 
fot. EvelineKażdej kobiecie zależy na perfekcyjnym wyglądzie, a co za tym idzie idealnie dobranym makijażu. Chcąc wydobyć naturalne piękno, należy dobrać makijaż do typu urody. To, w czym dobrze wyglądają blondynki i brunetki, nie zawsze będzie pasowało właścicielce rudych włosów.
 
 
fot. Feromony.plDzisiejszy rynek perfum to morze pomysłów. Produktów jest tak wiele, że aby zwrócić uwagę konsumenta - zapach musi się wyróżniać. Dlatego z każdym dniem powstają nowe, coraz dziwniejsze nuty zapachowe.
 
 
Bardzo często kobiety pytają swoich partnerów, w jakim kolorze włosów lubią je najbardziej. Dla mężczyzny jest to pytanie z tych mocno abstrakcyjnych, bo oni nawet nie próbują wyobrazić sobie swojej wybranki w innym kolorze na włosach. Dlatego w większości przypadków panie muszą radzić sobie same.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] następna »