kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Paco RabanneWylansowany w 2005 roku zapach dla mężczyzn BlackXS stał się rockowym przebojem wśród silnych mężczyzn o czułym sercu. W 2007 roku zespół Paco Rabanne Parfums ponownie zaskakuje i prowokuje publiczność lansując nowy zapach dla kobiet BlackXS for her – barokowo rock’n’rolowe perfumy dla zbuntowanej księżniczki.
 
 
fot. Kate MossKate Moss to kobieta ikona, supermodelka o skomplikowanej osobowości. Właśnie promuje swoje pierwsze perfumy – „Kate”. Premiera zapachu we wrześniu.
 
 
fot. Uroda 2007W dniach 29-30 września odbędą się w Gdańsku 10. Jubileuszowe Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA 2007. Wystawcy zaprezentują najnowsze osiągnięcia laboratoriów i firm w zakresie kosmetyki i kosmetologii, a także rynkowe nowości krajowego i zagranicznego rynku kosmetycznego.
 
 
© Lev Dolgatsjov - Fotolia.comNiewiele było słońca tego lata, więc jeśli już udało nam się ozłocić nieco skórę, warto dołożyć starań, aby zatrzymać opaleniznę na nieco dłużej. Jak to zrobić?
 
 
© Richard Villalon - Fotolia.comKiedy z nieba leje się żar, a my chcemy wyglądać pięknie, chętnie sięgamy po kosmetyki wodoodporne. Przydają się one również wtedy, gdy nie mamy czasu lub warunków na dokonywanie poprawek makijażu w ciągu dnia albo chcemy wyglądać perfekcyjnie podczas długiej podróży lub całonocnej imprezy.
 
 
Potrzebujesz jedynie 30 minut - tyle przeciętnie trwa zabieg, podczas którego kosmetyczka pistoletem do malowania ciała nakłada na nie płyn opalający w postaci delikatnej mgiełki. Zabieg jest przyjemny i bezpieczny.
 
 
fot. Blue CityW dniach 6, 7 i 8 lipca centrum handlowo - rozrywkowe Blue City w Warszawie przemieni się w ogromny salon kosmetyczny, w którym klientki będą mogły skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących urody.
 
 
fot. PumaBliskość, przyjaźń, zażyłość i zaskoczenie. Taka jest misja marki Puma i nowego zapachu dla Niej i dla Niego – Red & White. Spontaniczny, radosny i przyjacielski jest także nowy zapach Pumy.
 
 
Większość z nas ma krótkie urlopy, więc nic dziwnego, że jeśli już uda nam się wyjechać nad morze czy jezioro, chcemy jak najszybciej „zbrązowić” nasze ciało. Stąd też bierze się tak duża popularność wszelkich aktywatorów opalania – dziś ma je w swojej ofercie większość firm produkujących preparaty do opalania.
 
 
© iggyphoto - Fotolia.comKlasyczne metody depilacji, jak golenie, usuwanie mechaniczne, depilacja woskiem mają jedną cechę wspólną - nie dają trwałych efektów. Różnią się czasem, po którym włosy odrastają i stopniem nasilenia bólu podczas zabiegu. Obecnie jedyną metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe jest depilacja laserowa (fotoepilacja).
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] następna »